Топ продаж




Підшипник 305 (6305) BEL розміри 25*62*17
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
| Аналог | 6305 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Основні атрибути | |
| Вага | 0.229 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.229 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота | 17 |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 17 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 17 мм |
| Аналог | 6305 |
- Ціна: 31,16 ₴

