-4%




Підшипник 3086313 (3313DMA) АПП розміри 65*140*58.7
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації в вузлі, з проставочнимі кільцями (ступичні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.99 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 65 мм |
| Висота | 58.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 58.7 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 58.7 мм |
| Аналог | 3313DMA |
- Ціна: 1 380 ₴

