

Підшипник 6-256708 (DAC 4275 BW2RS) ГПЗ-34 розміри 42*75*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-наполегливі шарикопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями і без, зі стопорними кільцями по назовні для кращої фіксації в вузлі, з проставочнимі кільцями (ступичні підшипники).
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Латвія |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.596 кг |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 75 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | DAC 4275 BW2RS |
- Ціна: 250,12 ₴

