-8%




Підшипник 537905 (FC 12025 S09) XMVB розміри 25*52*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні конічні роликові підшипники мають два ряди роликів, які переміщаються по доріжках кочення, два рознімних внутрішніх кільця і одне широке зовнішнє. Як правило такі підшипники поставляються зазвичай у вигляді відрегульованих вузлів в зборі, з внутрішнім дистанційним кільцем, встановленим між двома внутрішніми кільцями. сприймають радіальні і високі двосторонні осьові навантаження, навантаження, що виникають при перекидальних моментах. Дана особливість дозволяє застосування підшипників серії малих розмірів в якості маточинних, опорних підшипників приводних валів, шківів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36 кг |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | FC 12025 S09 |
- Ціна: 559,14 ₴

