Підшипник 256707 (DAC 3568 A-2RS) 23 ГПЗ розміри 35*68*37
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цілісним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 23 ГПЗ |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.578 кг |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 68 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | DAC 3568 A-2RS |
- Ціна: 699,30 ₴

