корпус штампований PF 204 MCA (PF204G) XMVB
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 47 |
| Діаметр корпусу | 90 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 9 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 71.5 мм |
| Товщина виробу | 16 мм |
| Аналог | PF204G |
- Ціна: 33,11 ₴

