корпус штампований PF 205 MCA (PF205G) XMVB
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.175 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 52 |
| Діаметр корпусу | 95 мм |
| Діаметр кріпильного отвору | 9 мм |
| Діаметр по кріпильних отворів | 76 мм |
| Товщина виробу | 18 мм |
| Аналог | PF205G |
- Ціна: 47,30 ₴

