Підшипник F 04100040 (88515240) CT-AGRI
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипники дворядні радіальні з валом замість внутрішнього кільця, мають двостороннє ущільнення, деякі типи мають проточення під стопорне кільце за зовнішнім кільцем. Двостороннє ущільнення з кількома крайками запобіжить потраплянню вологи та забруднень усередину підшипника. Ці підшипники застосовуються не тільки в помпах водяних насосів автомобілів, але також і в з/х техніці: сітківках, тракторах, газонокосарках тощо. Вони широко знайшли своє застосування в імпортній з/х техніці: John Deere, Gaspardo, KINZE та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.355 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15.918 мм |
| Зовнішній діаметр | 40.21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штифта | 15.918 мм |
| Довжина виробу | 73.13 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 38.99 мм |
| Аналог | 88515240 |
- Ціна: 311,02 ₴

