Підшипник PN 60025 (SL2 5203-2T) RBF
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипники дворядні радіальні з валом замість внутрішнього кільця, мають двостороннє ущільнення, деякі типи мають проточення під стопорне кільце за зовнішнім кільцем. Двостороннє ущільнення з кількома крайками запобіжить потраплянню вологи та забруднень усередину підшипника. Ці підшипники застосовуються не тільки в помпах водяних насосів автомобілів, але також і в з/х техніці: сітківках, тракторах, газонокосарках тощо. Вони широко знайшли своє застосування в імпортній з/х техніці: John Deere, Gaspardo, KINZE та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.218 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 16.252 мм |
| Висота | 71.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильного отвору | 5.5 мм |
| Діаметр штифта | 23 мм |
| Ширина внутрішнього кільця | 71.9 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 39.12 мм |
| Аналог | SL2 5203-2T |
- Ціна: 714,24 ₴

