Підшипник 6000 2RS/C3 (70-180100) ZKL розміри 10*26*8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Залежно від умов експлуатації однорядні кулькові радіальні підшипники можуть бути відкритими, закритими або частково закритими захисними шайбами (ущільнення). Найчастіше захисні шайби можуть бути виготовлені з листової сталі ("металеві") і з поліуретану («гумований метал»), "гумові"). Технічні характеристики металевих: застосовуються в вузлах, де обертається внутрішнє кільце, оскільки під час обертання на великих обертах зовнішнього кільця може витікти мастильний матеріал, що надалі призведе до перегрівання підшипника. Перевагою цього типу ущільнення є можливість експлуатації в умовах високих температур, за яких полімерні матеріали можуть розплавитися. Технічні характеристики поліуретанових ущільнень: крайка цього ущільнення досить щільно прилягає до поверхні внутрішнього кільця, що захищає порожнину підшипника від зовнішнього агресивного середовища (попадання пилу, вологи та ін. сторонніх частинок), а також запобігає витіканню мастила.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKL |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 0.02 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 8 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 8 мм |
| Аналог | 70-180100 |
- Ціна: 70,44 ₴

