

Підшипник з нержавіючой сталі W 6004 2RS (180104Ю) SKF розміри 20*42*12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник W 6004 2RS (180104Ю) SKF, розміри:20*42*12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.0711 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 42 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 12 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 12 мм |
| Аналог | 180104Ю |
- Ціна: 495 ₴

