

Підшипник 130 (6030) ГПЗ-34 **
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 |
| Зовнішній діаметр | 225 |
| Внутрішній діаметр | 150 |
| Основні атрибути | |
| Вага | 4.22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 35 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 35 мм |
| Аналог | 6030 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 4.22 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 150 мм |
| Висота | 35 |
| Зовнішній діаметр | 225 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 35 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 35 мм |
| Аналог | 6030 |
- Ціна: 1 339,14 ₴

