

Підшипник 6204 2RS /C3 (70-180204) KOYO розміри 20*47*14
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6204 2RS/C3 (70-180204) KOYO
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Вага | 0.11 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 14 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 14 мм |
| Аналог | 70-180204 |
- Ціна: 169 ₴

