

Підшипник 205А (6205) HARP розміри 25*52*15
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 205А (6205) HARP *
Виробник: ХАРП; Країна виробник: Україна; Вага: 0.125кг
Габаритні розміри. Внутрішній діаметр: 25.0мм; Зовнішній діаметр: 52.0мм; Висота: 15.0мм
Дополнительные характеристики. Ширина внутреннего кольца: 15 мм; Ширина наружного кольца: 15 мм; аналог: 6205
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.125 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 15 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 15 мм |
| Аналог | 6205 |
- Ціна: 71,35 ₴

