

Підшипник 180208АК10С17 (6208-2RS) HARP розміри 40*80*18
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 180208АК10С17 (6208-2RS) HARP *, розміри:**
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.38 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
| Аналог | 6208-2RS |
- Ціна: 178 ₴

