

Підшипник 6208 2RS (180208) SKF розміри 40*80*18
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6208 2RS (180208) SKF
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.37 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
| Аналог | 180208 |
- Ціна: 532,60 ₴

