

Підшипник 6210 2RS (180210) SKF розміри 50*90*20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 6210 2RS (180210) SKF
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Країна виробник | Швеція |
| Вага | 0.46 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
| Аналог | 180210 |
- Ціна: 903,31 ₴

