

Підшипник 180504С17 (62204-2RS1/LGLC2) HARP розміри 20*47*18
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 180504С17 (62204-2RS1/LGLC2) HARP *
Виробник: ХАРП; Країна виробник: Україна; Вага: 0.131кг
Габаритні розміри. Внутрішній діаметр: 20.0мм; Зовнішній діаметр: 47.0мм; Висота: 18.0мм
Дополнительные характеристики. Ширина внутреннего кольца: 18 мм; Ширина наружного кольца: 18 мм; аналог: 62204-2RS1/LGLC2
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.14 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
| Аналог | 62204-2RS1/LGLC2 |
- Ціна: 95,03 ₴

