

Підшипник 180312АС17 (6312-2RS1) HARP розміри 60*130*31
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 180312АС17 (6312-2RS1) HARP
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ХАРП |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.712 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Висота | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 31 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 31 мм |
| Аналог | 6312-2RS1 |
- Ціна: 629,83 ₴

