

Підшипник 1000834 BEL розміри 170*215*22
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.03 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр. | 170 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 215 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
| Аналог | 61834 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.03 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 170 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
| Аналог | 61834 |
- Ціна: 936 ₴

