

Підшипник 1000919 (61919) ГПЗ-34 95*130*18
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 95 |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Висота | 18 |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Вага | 0.76 кг |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
| Аналог | 61919 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.76 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 95 мм |
| Висота | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 18 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 18 мм |
| Аналог | 61919 |
- Ціна: 444,16 ₴

