

Підшипник 1000921 (61921) BEL розміри 105*145*20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8192 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр. | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
| Аналог | 61921 |
| Зовнішній діаметр | 145 |
| Висота | 20 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8192 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 |
| Зовнішній діаметр | 145 |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
| Аналог | 61921 |
- Ціна: 428,40 ₴

