

Підшипник 1000924 (61924) BEL розміри 120*165*22
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні радіальні кулькові підшипники є особливо універсальними, мають низький коефіцієнт тертя та оптимізовані для низького рівня шуму та вібрації, що забезпечує високі швидкості обертання. Вони сприймають радіальні та осьові навантаження в обох напрямках, їх легко монтувати та потребують менше обслуговування, ніж багато інших типів підшипників.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.37 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр. | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Висота | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
| Аналог | 61924 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.37 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Висота | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 22 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 22 мм |
| Аналог | 61924 |
- Ціна: 451,58 ₴

