


Підшипник NJ 2206 E (42506) BEL розміри 30*62*20
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник типу NJ має два борти на зовнішньому й один борт на внутрішньому кільці, що дає змогу фіксувати вал у осьовому напрямку в один бік. Застосовується в автомобілях, тракторах, гірсько-бажковому обладнанні та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.26 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 20 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 20 мм |
| Аналог | 42506 |
- Ціна: 97,20 ₴

