Підшипник IJ 231003 (DAC49840048) ILJIN розміри 49*84*48
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник IJ 231003 (DAC49840048) ILJIN, розміри:**
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ILJIN |
| Вага | 1.02 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 49 мм |
| Висота | 48 мм |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 48 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 48 мм |
| Аналог | DAC49840048 |
- Ціна: 1 881,90 ₴

