

Корпус литий HA 204 (HA204) XMVB
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна чавунний корпус з внутрішнім різьбовим кріпленням. Має внутрішнє, сферичне отвір для установки підшипника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.445 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр | 47 |
| Діаметр кріпильного отвору | 19.05 мм |
| Довжина корпусу | 96 мм |
| Міжцентрова відстань для кріплення | 64 мм |
| Товщина виробу | 25 мм |
| Ширина корпусу | 64 мм |
| Аналог | HA204 |
- Ціна: 70,69 ₴

