Підшипник AH 168158 (AH168158)
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
підшипник AH 168158 (AH168158)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.64 кг |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кріпильного отвору | 10 мм |
| Діаметр отвору | 40 мм |
| Діаметр різьблення(права) | 10 мм |
| Довжина виробу | 175 мм |
| Довжина різьби | 92 мм |
| Крок різі | 1.5 мм |
| Аналог | AH168158 |
- Ціна: 1 228,50 ₴

