-4%




Підшипник 6-256707 (GB 12132S02) ГПЗ-34 35*68*37
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і цілісним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ГПЗ-34 |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 0.578 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 68 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | GB 12132S02 |
- Ціна: 250,25 ₴

