Підшипник HB311 (6-256907Е1С17) FINWHALE розміри 34*64*37
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні радіально-упорні кулькопідшипники з роз'ємним внутрішнім і суцільним зовнішнім кільцем мають досить широку сферу застосування, тому вони представлені з ущільненнями й без, зі стопорними кільцями по наручі для кращої фіксації у вузлі, з проставними кільцями (ступічні підшипники).
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HB311 |
| Виробник | Finwhale |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.445 кг |
| Висота | 37 |
| Зовнішній діаметр | 64 |
| Ширина внутрішнього кільця | 37 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 37 мм |
| Аналог | 6-256907Е1С17 |
- Ціна: 517,70 ₴

