
Підшипник LM 501349/314 (LM 501349/314) AGRI-C розміри 41.275*73.431*21.43
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники по частоті обертання значно поступаються роликовим циліндричним, але здатні сприймати одночасно діють радіальні і осьові навантаження. Дані підшипники не допускають перекіс вала. Якщо у вузлі, в якому встановлюються підшипники, навантаження діють в двох напрямках, то в даний вузол потрібно одночасно встановлювати дзеркально два однорядних конічних підшипника (однієї серії), а щоб забезпечити необхідний зазор між підшипниками встановлюється дистанційне кільце.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.346 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 41.275 мм |
| Висота | 21.43 мм |
| Зовнішній діаметр | 73.431 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 19.812 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 16.604 мм |
| Аналог | LM 501349/314 |
- Ціна: 121,30 ₴

