Підшипник 3780/3720 (VKHB2310) AGRI-C розміри 50.8*93.26*30.162
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні конічні роликові підшипники з кутом контакту 10-18 градусів без борту на зовнішньому кільці застосовуються в сільськогосподарських машинах, промисловості, що обробляють верстати та ін.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.84 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 50.8 мм |
| Висота | 30.162 мм |
| Зовнішній діаметр | 93.26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 30.302 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 23.812 мм |
| Аналог | VKHB2310 |
- Ціна: 239,40 ₴

