

Підшипник 97506 (BT2-0303) АПП розміри 30*62*49.625
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник 97506 (BT2-0303) АПП
Зображення та опис товару носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.627 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Висота | 49.625 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 52 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 41 мм |
| Аналог | BT2-0303 |
- Ціна: 295,68 ₴

