
Підшипник 97518 (352218) BEL розміри 90*160*95.25
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні конічні роликові підшипники мають два ряди роликів, які переміщаються по доріжках кочення, два рознімних внутрішніх кільця і одне широке зовнішнє. Як правило такі підшипники поставляються зазвичай у вигляді відрегульованих вузлів в зборі, з внутрішнім дистанційним кільцем, встановленим між двома внутрішніми кільцями. сприймають радіальні і високі двосторонні осьові навантаження, навантаження, що виникають при перекидальних моментах. Дана особливість дозволяє застосування підшипників серії малих розмірів в якості маточинних, опорних підшипників приводних валів, шківів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 7.39 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 90 мм |
| Висота | 95.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 95.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 78 мм |
| Аналог | 352218 |
- Ціна: 1 496,18 ₴

