-4%




Підшипник 97520 (352220) BEL розміри 100*180*111.25
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворядні конічні роликові підшипники мають два ряди роликів, які переміщаються по доріжках кочення, два рознімних внутрішніх кільця і одне широке зовнішнє. Як правило такі підшипники поставляються зазвичай у вигляді відрегульованих вузлів в зборі, з внутрішнім дистанційним кільцем, встановленим між двома внутрішніми кільцями. сприймають радіальні і високі двосторонні осьові навантаження, навантаження, що виникають при перекидальних моментах. Дана особливість дозволяє застосування підшипників серії малих розмірів в якості маточинних, опорних підшипників приводних валів, шківів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10.88 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 100 мм |
| Висота | 111.25 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина внутрішнього кільця | 111.25 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 92 мм |
| Аналог | 352220 |
- Ціна: 2 294,38 ₴

