

Підшипник 205 TRS2 (6901P) XMVB
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролики ходові з цапфою або направляючі ролики мають масивне зовнішнє кільце, внутрішнє кільце представлено у вигляді цапфи з різьбовій частиною на кінці. Тіла кочення бувають у вигляді голкоролики, коротких циліндричних роликів, кульок. Також вони можуть мати двостороннє ущільнення для запобігання витікання мастила і захисту від агресивного зовнішнього середовища. Даний тип підшипника добре витримує значні радіальні і невеликі осьові навантаження, в разі виникнення перекидаючого моменту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XMVB |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній діаметр | 25.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.56 кг |
| Висота | 57.15 |
| Діаметр штифта | 25.4 мм |
| Довжина виробу | 57.15 мм |
| Довжина штифта | 29.37 мм |
| Зовнішній діаметр | 63.5 |
| Ширина зовнішнього кільця | 22.2 мм |
| Аналог | 6901P |
- Ціна: 1 237,03 ₴

