Підшипник KR 16 PP (KR16PPA) CX
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Однорядні ролики ходові з цапфою або напрямні ролики застосовуються в найрізноманітніших сферах, наприклад: в транспортувальних механізмах, пакувальних машинах, притискних валиках, кулачкових механізмах та ін. Тела кочення представлені у формі голкополіків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BEL |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 0.02 кг |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 6 мм |
| Висота | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штифта | 6 мм |
| Довжина виробу | 28 мм |
| Довжина штифта | 16 мм |
| Ширина зовнішнього кільця | 11 мм |
| Аналог | KR16PPA |
- Ціна: 38,58 ₴

