Пас вентиляторний AVX10-1700 (AVX10-1700) АПП Синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вузькі клинові ремені (вентиляторні ГОСТ 5813-93) призначені для передачі великої потужності з поліпшеною плавністю ходу DIN 7753 ISO 4184, DIN 2215 (посилений, корд кевларовий) передача руху від вала двигуна до агрегатів автомобілів, тракторів і комбайні
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог | AVX10-1700 |
| Вага | 0.13 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1662 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1700 мм |
| Розрахункова довжина ременя | 1684 мм |
| Ширина більшої основи | 10.5 мм |
- Ціна: 166,64 ₴

