

Пас привідний SPC-4400 (УВ-4400) AGRI-C Синій
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 18 мм |
| Длина ремня | 4400 мм |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.43 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 4317 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 4430 мм |
| Аналог | УВ-4400 |
- Ціна: 927,95 ₴

