Пас варіаторний 28-16-1450 (28x16-1450) AGRI-C Синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумовотканинні клинові широкі призначені для воротарів сільгоспмашин і ін. Промислових машин ГОСТ 26379-84. Вариаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями і фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AGRI-C |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 16 мм |
| Длина ремня | 1450 мм |
| Ширина ремня | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.87 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1395 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1480 мм |
| Аналог | 28x16-1450 |
- Ціна: 601,28 ₴

