Пас варіаторний 38-18-1500 (38x18-1500) АПП Синій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремни бесконечные резинотканевые клиновые широкие предназначены для вариаторов сельхозмашин и др. промышленных машин ГОСТ 26379-84. Вариаторные ГОСТ 24848.1-81 с открытыми боковыми гранями и фасонным зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | АПП |
| Країна виробник | Китай |
| Висота ременя | 18 мм |
| Длина ремня | 1500 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1435 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1535 мм |
| Аналог | 38x18-1500 |
- Ціна: 850,31 ₴

