

Пас варіаторний 38-18-1500 (38x18 LP/E-1500) Stomil Sanok Серія E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 18 мм |
| Длина ремня | 1500 мм |
| Ширина ремня | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.35 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1440 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 1535 мм |
| Аналог | 38x18 LP/E-1500 |
- Ціна: 2 360,90 ₴

