Пас варіаторний 45-20-2830 (HL/E-2830) Stomil Sanok Серія E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 20 мм |
| Длина ремня | 2830 мм |
| Ширина ремня | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2751 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2871 мм |
| Аналог | HL/E-2830 |
- Ціна: 4 488,17 ₴

