Ремінь варіаторний 45-22-2385 (HM/S/E-2385) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 2385 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.868 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2298 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2433 мм |
| Аналог | HM/S/E-2385 |
- Ціна: 2 819,62 ₴

