Пас варіаторний 45-22-2385 (HM/E-2385) Stomil Sanok Серія E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 2385 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.868 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2298 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2433 мм |
| Аналог | HM/E-2385 |
- Ціна: 4 499,75 ₴

