Пас варіаторний HM-4000 (45-22-4000) (HM/S/E-4000) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь варіаторний HM-4000 (HM / S / E-4000) Stomil Sanok Серія S
Зображення та опис носить виключно інформаційний характер. Значущі для Вас конструктивні особливості уточнюйте у менеджера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 4000 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.607 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 3913 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 4048 мм |
| Аналог | HM/S/E-4000 |
- Ціна: 3 518,71 ₴

