Пас варіаторний HM-4000 (HM/E-4000) Stomil Sanok Серія E
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 4000 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.607 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 3913 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 4048 мм |
| Аналог | HM/E-4000 |
- Ціна: 7 527,59 ₴

