Пас варіаторний HM X/H-2072Li/2121La зуб.(Z20823) (HM X/H-2121 зубч) Stomil Sanok Серія H
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 2072 мм |
| Ширина ремня | 51 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.935 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 1981 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2121 мм |
| Аналог | HM X/H-2121 зубч |
- Ціна: 5 579,43 ₴

