Ремінь варіаторний HM-2150 (50-22-2150) (HM/S/E-2150) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 2150 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.935 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2063 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2198 мм |
| Аналог | HM/S/E-2150 |
- Ціна: 2 571,43 ₴

