Пас варіаторний HM-2600 (50-22-2600) (50x22 LP/S/E-2600) Stomil Sanok Серія S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремені нескінченні гумотканинні клинові широкі, призначені для варіаторів, сільхозмашин та ін. промислових машин ГОСТ 26379-84. Варіаторні ГОСТ 24848.1-81 з відкритими бічними гранями та фасонним зубом. ISO 1818.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 22 мм |
| Длина ремня | 2600 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.45 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 0 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 0 мм |
| Аналог | 50x22 LP/S/E-2600 |
- Ціна: 2 470,68 ₴

