Ремінь варіаторний 50-21-2170 (50-21 LW/H-2170) Stomil Sanok Серія H
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STOMIL SANOK |
| Країна виробник | Польща |
| Висота ременя | 21 мм |
| Длина ремня | 2256 мм |
| Ширина ремня | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.84 кг |
| Внутрішня довжина ременя | 2170 мм |
| Зовнішня довжина ременя | 2303 мм |
| Аналог | 50-21 LW/H-2170 |
- Ціна: 4 781,21 ₴

